אודות

"עבורנו הצמח והפרט הוא חלק ממערכת גדולה, אנחנו מאמינים שתמיד אפשר לשנות דברים לטובה, גם כאשר הגינה לא טופלה נכון."

הקמה ותחזוקת גינות הוא עסק ישראלי המוביל טכנולוגיות חדשות בגינון ושיטות עבודה נכונות, אשר הופכות כל גינה ומרפסת בישראל למקום חלומי ונעים, נקי יותר מרעלים, שמח, ריחני ומרגיע.

גלדנינג משמש כמקום עבודה המכשיר אנשים הרוצים לעבוד עם הטבע, להרגיש סיפוק מקצועי וליהנות מעבודתם. שיפור מתמיד ושירות איכותי מצויים בראש רשימת הערכים שלנו, כמו גם אמינות, אחריות, כנות ושקיפות. גלדנינג הוא עסק צומח המצוי בתהליך של התפתחות ולמידה, מיישם טכנולוגיות חדישות בתחום הגינון ומתעדכן בספרות המקצועית באופן שוטף.

עבורנו הצמח והפרט הוא חלק ממערכת גדולה, אנחנו מאמינים שתמיד אפשר לשנות דברים לטובה, גם כאשר הגינה לא טופלה נכון.

"אנחנו מבינים בצמחים, ושואפים לספק ללקוחותינו רמת גינון גבוהה ושירות אדיב, מנומס ואכפתי. אנחנו יודעים בדיוק כיצד לטפח את הגינה שלכם ולשפר אותה אף יותר בכל עת. שקיפות ואמינות הם נר לרגלנו, הצעת המחיר שלנו ברורה וחד-משמעית, וכך גם מועדי ההגעה שלנו שמתוזמנים ללקוחותינו ביומניהם האלקטרוניים ותוכנית השנתית לטיפוח הגינה כולל עלויות".

גל פוזניאק

נעים להכיר, גל פוזניאק.

אגרונום, מייסד GALDENING

הזרעים להקמת גלדנינג נטועים עמוק בתוך חוויתי כשכיר ומתוך הצורך לתקן את מה שרבים בתחומי חווים בתחילת דרכם – היעדר הדרכה והערכה לעשייה. בחזוני שאפתי ליצור מקום נעים ומזמין לאנשים שרוצים לעבוד בעבודה משמעותית ומהנה. זוהי גם ליבת העשייה והאווירה המאפיינת את סביבת העבודה בגלדנינג, ואני מכשיר את דור הגננים של המחר.

ברמה האישית והמקצועית אני שואף לשיפור מתמיד בתחום הגינון, שאיפה שקיננה בי עוד בעת לימודי האגרונומיה. אני אוהב "עבודת כפיים" ולכן באופן טבעי יצאתי אל השטח ועזבתי את מעבדות המחקר. אני אדם מעשי, ואני נהנה לראות תוצאות מהירות, אכפת לי מהאנשים ומהגינות שהם מטפחים, ולכן אני משלב בעבודתי שיטות וכלים נכונים וחדשניים. אני פועל על פי שיטת עבודה סדורה ומסייע גם לגננים אחרים לייעל את שיטות העבודה שלהם.

Galdening - גלדנינג | גל פוזניאק | הקמה, תחזוק ושיקום גינות

גלדנינג משלב בין אהבתי לצמחים ולטבע לבין רצוני לעזור, לתת ולדאוג לסביבה. גלדנינג הוא גם נקודת ההתחלה לעשייה ענפה בתחום המחזור הכוללת הקמת מפעל. בזכות גלדנינג אני והצוות המקצועי שעובד עמי זוכים לנקות רעלים מהסביבה, להוסיף צבע, טעם וריח לגינות, למרפסות ולאנשים ולהפוך את העולם לירוק יותר.

גלדנינג – גינון מא' ועד ת'
בין אם תרצו להתייעץ בנושא בחירת העציץ שלכם ובין אם תרצו לבחון חבילת שירות מקצועית לטיפוח הגינה – אנחנו נשמח לסייע. אנחנו מציעים שירותי הקמה, שיקום ותחזוקת גינות, ואף נשמח להדריך אתכם – אם תרצו לטפח את גינתכם בעצמכם.

צרו עמנו קשר

כאן משאירים פרטים וצומחים לגינה ירוקה ופורחת.